Fotograf: Jesper Anhede Fotograf: Jesper Anhede Fotograf: Daniel Werjefelt

Kontakta oss

Vi som är Leaderkansliet finns på Green Tech Park i Skara.

Besöksadress
Gråbrödragatan 11, Skara

Postadress
Leader Nordvästra Skaraborg
Box 63, 532 21 Skara

Verksamhetsledare

Lovisa Johansson Hollsten
0702-57 70 39
lovisa@leadernvskaraborg.se

Verksamhetsutvecklare / projektledare

Emma Häggberg
0702-57 70 93
emma@leadernvskaraborg.se

Ordförande

Mats Mellblom
0706-43 41 21
mmm@skogsbruksplan.com

Projektledare / kommunikatör

Ingrid Skarp
0730-28 77 61
ingrid@leadernvskaraborg.se

Projektledare

Maria Kronwall
0738-08 52 80
maria@leadernvskaraborg.se

Projektcoach / handläggare

Monica Staudinger
0702-59 97 06
monica@leadernvskaraborg.se

Ungdomscoach

Matilda Kälström
matilda@leadernvskaraborg.se

Ungdomscoach

Ulrika Roslund Svensson
ulrika@leadernvskaraborg.se

LEADER NORDVÄSTRA SKARABORG

 Green Tech Park, Gråbrödragatan 11, Skara

 Lovisa Johansson Hollsten: 070-25 770 39

 Emma Häggberg: 070-25 770 93

 Monica Staudinger: 070-25 997 06

 info@leadernvskaraborg.se 

© 2022 LEADER NORDVÄSTRA SKARABORG. ALL RIGHTS RESERVED.

HEMSIDAN ÄR SKAPAD AV 

AlizonWeb AB
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram